Заев се сретна со Харадинај, косовскиот премиер му честитал за успешното заокружување на Договорот од Преспа - А1он
Почетна Актуелно Заев се сретна со Харадинај, косовскиот премиер му честитал за успешното заокружување на Договорот од Преспа
Актуелно

Заев се сретна со Харадинај, косовскиот премиер му честитал за успешното заокружување на Договорот од Преспа

13/01/2019 - 19:36 2,860 прегледи
Заев се сретна со Харадинај, косовскиот премиер му честитал за успешното заокружување на Договорот од Преспа