Стејт департментот ја поздрави одлуката на македонското Собрание за уставните измени - А1он
Почетна Свет Стејт департментот ја поздрави одлуката на македонското Собрание за уставните измени
Свет

Стејт департментот ја поздрави одлуката на македонското Собрание за уставните измени

12/01/2019 - 20:25 70 прегледи
Стејт департментот ја поздрави одлуката на македонското Собрание за уставните измени