Сирија испрати писмо до Советот за безбедност на ОН поради израелските ракети - А1он
Почетна Свет Сирија испрати писмо до Советот за безбедност на ОН поради израелските ракети
Свет

Сирија испрати писмо до Советот за безбедност на ОН поради израелските ракети

12/01/2019 - 19:25 214 прегледи
Сирија испрати писмо до Советот за безбедност на ОН поради израелските ракети