Турската војска испрати тенкови на границата со Сирија - А1он
Почетна Регион Турската војска испрати тенкови на границата со Сирија
Регион

Турската војска испрати тенкови на границата со Сирија

12/01/2019 - 17:28 298 прегледи
Турската војска испрати тенкови на границата со Сирија