(ВИДЕО) Бачев: Иванов да побара седница на Советот за безбедност на ОН за да се отфрли Договорот од Преспа - А1он
Почетна Актуелно (ВИДЕО) Бачев: Иванов да побара седница на Советот за безбедност на ОН за да се отфрли Договорот од Преспа
Актуелно

(ВИДЕО) Бачев: Иванов да побара седница на Советот за безбедност на ОН за да се отфрли Договорот од Преспа

12/01/2019 - 15:40 5,154 прегледи
(ВИДЕО) Бачев: Иванов да побара седница на Советот за безбедност на ОН за да се отфрли Договорот од Преспа