Венизелос: Ципрас има мнозинство и за Договорот од Преспа и за доверба на Владата - А1он
Почетна Актуелно Венизелос: Ципрас има мнозинство и за Договорот од Преспа и за доверба на Владата
Актуелно

Венизелос: Ципрас има мнозинство и за Договорот од Преспа и за доверба на Владата

12/01/2019 - 13:38 2,316 прегледи
Венизелос: Ципрас има мнозинство и за Договорот од Преспа и за доверба на Владата