Експлозија на танкер за нафта во Нигерија, најмалку 12 загинати - А1он
Почетна Свет Експлозија на танкер за нафта во Нигерија, најмалку 12 загинати
Свет

Експлозија на танкер за нафта во Нигерија, најмалку 12 загинати

12/01/2019 - 12:08 114 прегледи
Експлозија на танкер за нафта во Нигерија, најмалку 12 загинати