Мадуро: Опозицијата не може да ја води Венецуела бидејќи нема лидер - А1он
Почетна Свет Мадуро: Опозицијата не може да ја води Венецуела бидејќи нема лидер
Свет

Мадуро: Опозицијата не може да ја води Венецуела бидејќи нема лидер

12/01/2019 - 11:39 109 прегледи
Мадуро: Опозицијата не може да ја води Венецуела бидејќи нема лидер