ВИДЕО: Силна експлозија во продавница за бели пецива во Париз, има повредени - А1он
Почетна Свет ВИДЕО: Силна експлозија во продавница за бели пецива во Париз, има повредени
Свет

ВИДЕО: Силна експлозија во продавница за бели пецива во Париз, има повредени

12/01/2019 - 10:48 347 прегледи
ВИДЕО: Силна експлозија во продавница за бели пецива во Париз, има повредени