Градски автобус удри во автобуска станица во Отава, 3 загинати и 23 тешко повредени - А1он
Почетна Актуелно Градски автобус удри во автобуска станица во Отава, 3 загинати и 23 тешко повредени
Актуелно

Градски автобус удри во автобуска станица во Отава, 3 загинати и 23 тешко повредени

12/01/2019 - 10:19 245 прегледи
Градски автобус удри во автобуска станица во Отава, 3 загинати и 23 тешко повредени