СДСМ: Целиот демократски свет го поздрави усвојувањето на уставните измени - А1он
Почетна Македонија СДСМ: Целиот демократски свет го поздрави усвојувањето на уставните измени
Македонија

СДСМ: Целиот демократски свет го поздрави усвојувањето на уставните измени

12/01/2019 - 09:49 99 прегледи
СДСМ: Целиот демократски свет го поздрави усвојувањето на уставните измени