Официјална Тирана го поздрави изгласувањето на уставните измени - А1он
Почетна Македонија Официјална Тирана го поздрави изгласувањето на уставните измени
Македонија

Официјална Тирана го поздрави изгласувањето на уставните измени

11/01/2019 - 20:43 127 прегледи
Официјална Тирана го поздрави изгласувањето на уставните измени