Меркел: Договорот со Турција за мигрантите не функционира - А1он
Почетна Регион Меркел: Договорот со Турција за мигрантите не функционира
Регион

Меркел: Договорот со Турција за мигрантите не функционира

11/01/2019 - 19:32 135 прегледи
Меркел: Договорот со Турција за мигрантите не функционира