Русија ја спасува економијата на Венецуела за стратешкo влијание во регионот - А1он
Почетна Свет Русија ја спасува економијата на Венецуела за стратешкo влијание во регионот
Свет

Русија ја спасува економијата на Венецуела за стратешкo влијание во регионот

11/01/2019 - 17:47 304 прегледи
Русија ја спасува економијата на Венецуела за стратешкo влијание во регионот