(ВИДЕО) Демонстрантите до пратениците: Не ја силувајте државата, избрани сте од народот, а не од Заев - А1он
Почетна Актуелно (ВИДЕО) Демонстрантите до пратениците: Не ја силувајте државата, избрани сте од народот, а не од Заев
Актуелно

(ВИДЕО) Демонстрантите до пратениците: Не ја силувајте државата, избрани сте од народот, а не од Заев

11/01/2019 - 17:22 616 прегледи
(ВИДЕО) Демонстрантите до пратениците: Не ја силувајте државата, избрани сте од народот, а не од Заев