Палестинка загина во нови судири на границата меѓу Газа и Израел - А1он
Почетна Свет Палестинка загина во нови судири на границата меѓу Газа и Израел
Свет

Палестинка загина во нови судири на границата меѓу Газа и Израел

11/01/2019 - 16:57 111 прегледи
Палестинка загина во нови судири на границата меѓу Газа и Израел