ЕУ бара укинување на смртната казна во Белорусија - А1он
Почетна Свет ЕУ бара укинување на смртната казна во Белорусија
Свет

ЕУ бара укинување на смртната казна во Белорусија

11/01/2019 - 15:43 110 прегледи
ЕУ бара укинување на смртната казна во Белорусија