Мода и Дизајн

Дали е ова новата најубава жена на светот?

Дали е ова новата најубава жена на светот?

24-годишната убавица која ја поврзуваат со актерот Леонардо Ди Каприо, живее и работи во Италија и е една од водечките манекени за долна облека. Освен на борјните насловни страни, Madalina Ghenea се појави и во спотот за песната „Il Tempo Tra di Noi“ на Eros Ramazzotti.