ВМРО-ДПМНЕ демантира дека имало средба Мицкоски-Заев во Собранието - А1он
Почетна Македонија ВМРО-ДПМНЕ демантира дека имало средба Мицкоски-Заев во Собранието
Македонија

ВМРО-ДПМНЕ демантира дека имало средба Мицкоски-Заев во Собранието

14/03/2018 - 13:02 226 прегледи
ВМРО-ДПМНЕ демантира дека имало средба Мицкоски-Заев во Собранието