Трамп не соработувал со Русите за време на претседателската кампања - А1он
Почетна Актуелно Трамп не соработувал со Русите за време на претседателската кампања
Актуелно

Трамп не соработувал со Русите за време на претседателската кампања

13/03/2018 - 10:44 119 прегледи
Трамп не соработувал со Русите за време на претседателската кампања