Силно невреме предизвика прекини во снабдувањето со електрична енергија во југозападна Македонија - А1он
Почетна Македонија Силно невреме предизвика прекини во снабдувањето со електрична енергија во југозападна Македонија
Македонија

Силно невреме предизвика прекини во снабдувањето со електрична енергија во југозападна Македонија

14/02/2018 - 13:56 89 прегледи
Силно невреме предизвика прекини во снабдувањето со електрична енергија во југозападна Македонија