Шулц си поднесе оставка од претседателската функција во СПД - А1он
Почетна Свет Шулц си поднесе оставка од претседателската функција во СПД
Свет

Шулц си поднесе оставка од претседателската функција во СПД

13/02/2018 - 21:46 938 прегледи
Шулц си поднесе оставка од претседателската функција во СПД