Холандскиот министер за надворешни работи си поднесе оставка откако призна дека кажал лага - А1он
Почетна Свет Холандскиот министер за надворешни работи си поднесе оставка откако призна дека кажал лага
Свет

Холандскиот министер за надворешни работи си поднесе оставка откако призна дека кажал лага

13/02/2018 - 19:02 883 прегледи
Холандскиот министер за надворешни работи си поднесе оставка откако призна дека кажал лага