Косовското обвинителство негира дека денес ќе објави резултати од истрагата за убиството на Ивановиќ - А1он
Почетна Регион Косовското обвинителство негира дека денес ќе објави резултати од истрагата за убиството на Ивановиќ
Регион

Косовското обвинителство негира дека денес ќе објави резултати од истрагата за убиството на Ивановиќ

22/01/2018 - 16:13 91 прегледи
Косовското обвинителство негира дека денес ќе објави резултати од истрагата за убиството на Ивановиќ