Почетна Свет ВИДЕО: Силен земјотрес во Перу, постои опасност од цунами
Свет

ВИДЕО: Силен земјотрес во Перу, постои опасност од цунами

14/01/2018 - 12:17 366 прегледи
ВИДЕО: Силен земјотрес во Перу, постои опасност од цунами