Почетна Свет Анкета: Американците не сакаат Опра да биде претседател на САД
Свет

Анкета: Американците не сакаат Опра да биде претседател на САД

13/01/2018 - 10:47 268 прегледи
Анкета: Американците не сакаат Опра да биде претседател на САД