Почетна Македонија Снег на Маврово и Попова Шапка, магла на повеќе патни правци
Македонија

Снег на Маврово и Попова Шапка, магла на повеќе патни правци

12/01/2018 - 19:11 251 прегледи
Снег на Маврово и Попова Шапка, магла на повеќе патни правци