Почетна Регион Албански рибари „уловиле“ воена мина тешка над половина тон
Регион

Албански рибари „уловиле“ воена мина тешка над половина тон

12/01/2018 - 11:19 160 прегледи
Албански рибари „уловиле“ воена мина тешка над половина тон