Почетна Актуелно Димитров и Коѕијас очекуваат Нимиц да постави иницијална рамка со која ќе се напредне кон решавање на спорот за името
Актуелно

Димитров и Коѕијас очекуваат Нимиц да постави иницијална рамка со која ќе се напредне кон решавање на спорот за името

11/01/2018 - 18:13 376 прегледи
Димитров и Коѕијас очекуваат Нимиц да постави иницијална рамка со која ќе се напредне кон решавање на спорот за името