Почетна СпортКошарка Кари со 45 поени го предводеше Голден Стејт до победа кај Клиперс
Кошарка

Кари со 45 поени го предводеше Голден Стејт до победа кај Клиперс

07/01/2018 - 13:08 25 прегледи
Кари со 45 поени го предводеше Голден Стејт до победа кај Клиперс