Почетна Свет Шест лица загинаа, најмалку 77 се повредени откако воз излета од шините и се урна на автопат во САД
Свет

Шест лица загинаа, најмалку 77 се повредени откако воз излета од шините и се урна на автопат во САД

18/12/2017 - 20:23 301 прегледи
Шест лица загинаа, најмалку 77 се повредени откако воз излета од шините и се урна на автопат во САД