Почетна Свет Напаѓачите убиени, а двајца полицајци повредени при денешниот напад на ИД во Кабул
Свет

Напаѓачите убиени, а двајца полицајци повредени при денешниот напад на ИД во Кабул

18/12/2017 - 15:32 181 прегледи
Напаѓачите убиени, а двајца полицајци повредени при денешниот напад на ИД во Кабул