Почетна Свет Израел нападна позиции на Хамас по ракетниот оган од Појасот Газа
Свет

Израел нападна позиции на Хамас по ракетниот оган од Појасот Газа

18/12/2017 - 09:35 172 прегледи
Израел нападна позиции на Хамас по ракетниот оган од Појасот Газа