Почетна Македонија Унгарскиот министер за надворешни работи и трговија Сијарто во посета на Македонија
Македонија

Унгарскиот министер за надворешни работи и трговија Сијарто во посета на Македонија

18/12/2017 - 08:47 28 прегледи
Унгарскиот министер за надворешни работи и трговија Сијарто во посета на Македонија