Почетна Свет Еден загинат во напад врз конвој на НАТО во Авганистан
Свет

Еден загинат во напад врз конвој на НАТО во Авганистан

17/12/2017 - 17:24 121 прегледи
Еден загинат во напад врз конвој на НАТО во Авганистан