Почетна Свет Москва: САД од борци на ИД формираат „Нова сириска војска“
Свет

Москва: САД од борци на ИД формираат „Нова сириска војска“

16/12/2017 - 14:21 152 прегледи
Москва: САД од борци на ИД формираат „Нова сириска војска“