Почетна Свет Салам: САД измислуваат лаги за вооружувањето на Хутите од страна на Иран
Свет

Салам: САД измислуваат лаги за вооружувањето на Хутите од страна на Иран

16/12/2017 - 14:11 83 прегледи
Салам: САД измислуваат лаги за вооружувањето на Хутите од страна на Иран