Почетна СпортАвтомобилизам Ламборџини Урус – новиот потенцијален рекордер на Нирбургринг
Автомобилизам

Ламборџини Урус – новиот потенцијален рекордер на Нирбургринг

16/12/2017 - 10:03 104 прегледи
Ламборџини Урус – новиот потенцијален рекордер на Нирбургринг