Почетна Свет Јапонија со рекорден буџет за одбрана поради севернокорејската закана
Свет

Јапонија со рекорден буџет за одбрана поради севернокорејската закана

16/12/2017 - 09:01 80 прегледи
Јапонија со рекорден буџет за одбрана поради севернокорејската закана