Почетна Свет Лавров: Обидите за воено сценарио за Северна Кореја водат кон катастрофа
Свет

Лавров: Обидите за воено сценарио за Северна Кореја водат кон катастрофа

15/12/2017 - 13:00 58 прегледи
Лавров: Обидите за воено сценарио за Северна Кореја водат кон катастрофа