Почетна Регион Харадинај: ЕУ во март ќе ги укине визите за граѓаните на Косово
Регион

Харадинај: ЕУ во март ќе ги укине визите за граѓаните на Косово

15/12/2017 - 12:50 51 прегледи
Харадинај: ЕУ во март ќе ги укине визите за граѓаните на Косово