Почетна Свет Протести во Палестина по одлуката на Трамп, 38 лица повредени
Свет

Протести во Палестина по одлуката на Трамп, 38 лица повредени

07/12/2017 - 18:24 142 прегледи
Протести во Палестина по одлуката на Трамп, 38 лица повредени