Почетна Свет Путин се уште не одлучил дали ќе се кандидира како независен или како партиски кандидат
Свет

Путин се уште не одлучил дали ќе се кандидира како независен или како партиски кандидат

07/12/2017 - 17:50 220 прегледи
Путин се уште не одлучил дали ќе се кандидира како независен или како партиски кандидат