Почетна Регион Албин Курти предлага референдум за обединување на Косово и Албанија
Регион

Албин Курти предлага референдум за обединување на Косово и Албанија

07/12/2017 - 13:21 630 прегледи
Албин Курти предлага референдум за обединување на Косово и Албанија