Почетна Регион Харадинај: Доцневме, затоа немаше прес конференција со Могерини
Регион

Харадинај: Доцневме, затоа немаше прес конференција со Могерини

19/11/2017 - 10:03 493 прегледи
Харадинај: Доцневме, затоа немаше прес конференција со Могерини