Во Собранието ќе се гласа за потребата од носење на законот за јазиците - А1он
Почетна Македонија Во Собранието ќе се гласа за потребата од носење на законот за јазиците
Македонија

Во Собранието ќе се гласа за потребата од носење на законот за јазиците

15/11/2017 - 08:18 145 прегледи
Во Собранието ќе се гласа за потребата од носење на законот за јазиците