Почетна Регион Германска европратеничка: Состојбата во бегалскиот камп на Лезбос е катастрофална
Регион

Германска европратеничка: Состојбата во бегалскиот камп на Лезбос е катастрофална

14/11/2017 - 18:50 80 прегледи
Германска европратеничка: Состојбата во бегалскиот камп на Лезбос е катастрофална