Почетна Свет Столтенберг: Воена акција против Северна Кореја би била со катастрофални последици
Свет

Столтенберг: Воена акција против Северна Кореја би била со катастрофални последици

13/10/2017 - 16:04 198 прегледи
Столтенберг: Воена акција против Северна Кореја би била со катастрофални последици