Во пожар изгоре дел од куќа во Кавадарци - А1он
Почетна Македонија Во пожар изгоре дел од куќа во Кавадарци
Македонија

Во пожар изгоре дел од куќа во Кавадарци

13/10/2017 - 15:57 275 прегледи
Во пожар изгоре дел од куќа во Кавадарци