Почетна Македонија (ВИДЕО) Јовановски: СДС им го укина покачувањето на пензионерите
Македонија

(ВИДЕО) Јовановски: СДС им го укина покачувањето на пензионерите

13/10/2017 - 13:24 215 прегледи
(ВИДЕО) Јовановски: СДС им го укина покачувањето на пензионерите